Mektory - see on mõtteviis!

Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory pakub:

  • ETTEVÕTTELE: Viime kokku teadlased, üliõpilased ja ettevõtjad, et lahendada praktilisi tootearendusprobleeme ja genereerida uusi tulevikku vaatavaid ideid.
  • TUDENGILE JA ÕPPEJÕULE: Seome teoreetilist õpet praktilisega. Aitame ette valmistada paremal tasemel ja ettevõtetega koostöökogemusi omavaid insenere.
  • ETTEVÕTLIKELE NOORTELE: Innustame üliõpilaste idufirmasid edasi liikuma. Meie ökosüsteemi kuulub nii abi ideede genereerimisest ja meeskondade moodustamisest, lõpetades toimivate start-up ettevõtete ja võimalike investorite kokku viimisega. 
  • KOOLINOORTELE: Tegeleme järelkasvuga, et näidata juba kooliõpilastele, et inseneri elukutse on huvitav ja elulähedane. Samuti suuname koolinoori ettevõtlikkusele.
  • ÜHISKONNALE: Pühendume rahvusvahelistumisele, sest ainult erinevate kultuuride, tööharjumuste, ideede ja huvitavate lahenduste kokku viimine tagab tänapäeval edu.

Tutvu broneeritavate ruumidega SIIN.

Meie keskust on kolme ja poole aasta jooksul külastanud üle 200 000 inimese ligi 116st erinevast riigist. Tule veendu oma silmaga, mida põnevat 4450m2 suurune keskus pakub.

 Tänane innovatsioon on homne traditsioon!

 

 


Mis on Mektory?

 

 
Korralda sündmus Mektorys
Teenused ettevõttele

 
TTÜ Mektory Start-up programm
TTÜ Mektory Tehnoloogiakool

TTÜ Mektory SatelliidiprogrammMektory Videod


 
Mektory pildialbum 

 

 

2. juunil avati pidulikult Soome suursaatkonna ja Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) ühisprojekt Mektory SuomiSauna Mõttekoda, mis on kahe riigi juubeliaasta ühine ettevõtmine.
Mektory SuomiSauna Mõttekoja avasid Soome välisminister Timo Soini, Soome suursaadik Kirsti Narinen ning TTÜ teadusprorektor Renno Veinthal. SuomiSauna on näide Eesti ja Soome koostööst, kus kahe riigi ülikoolide ja ettevõtete ühise panustamise tulemusena sünnivad uued ideed, kus tutvustatakse Soome olustikku ning disaini ja kaalutakse kahe riigi koostöökohti majanduses ja pakutakse innovaatilisi lahendusi.